Zbuduj świadomość marki.

Content Marketing polega na tworzeniu treści, które angażują użytkowników do działania. Twoi odbiorcy je uwielbiają, dzięki czemu pozyskujesz więcej ruchu i potencjalnych klientów zależnie od typu działalności jaką prowadzisz.

Treści można również udostępniać za pośrednictwem poczty e-mail i social mediów, efektem tych działań będzie jeszcze większa liczba odbiorców.

Pamiętaj, Google stawia na jakość tekstu! Ilość jest również istotna, aczkolwiek jeżeli tekst ma przyciągnąć użytkownika, należy skupić się na jakości.

I to właśnie robimy. Tworząc content marketing skupiamy się na odpowiednim rodzaju treści i tematach pasujących do Twojej branży oraz słów kluczowych. Po utworzeniu treści optymalizujemy ją, aby osiągnęła jak największą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

audyt seo header
Wybierz to co Cię interesuje:

Content Marketing - zakres świadczonych usług.

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób content marketing może pomóc Twojej firmie, zapoznaj się z naszymi działaniami, a wszystko stanie się jasne.

Strategia treści

Nasza usługa content marketingu rozpoczyna się od stworzenia strategii, definiujemy w niej dokładne cele biorąc pod uwagę branżę w jakiej działa Twój biznes oraz odbiorców.

Planowanie treści

Kolejny krok to stworzenie kalendarza w którym szczegółowo przedstawimy jakie treści są potrzebne na Twojej stronie internetowej, aby przyniosło to efekt.

Tworzenie treści

Następnym etapem jest tworzenie ustalonych treści. Zajmie się tym nasz copywriter, który będzie dostarczał Ci do oceny stworzony przez nas kontent.

Optymalizacja treści

Kolejny etap to optymalizacja treści z myślą o pozycjonowaniu. Po tym jak copywriter dostarczy napisany artykuł, jest on odpowiednio dostosowywany do użytkowników i wyszukiwarek.

Promocja treści

Za pomocą naszych kanałów, które wykorzystujemy do promowania tworzonych przez nas treści, zadbamy o to, aby Twoje treści trafiły do właściwych ludzi.

Raportowanie treści

Content marketing to nie tylko tworzenie, ale i raportowanie. Każdego miesiąca dostarczamy klientom szczegółowy raport w którym znajdują się wyniki osiągane przez tworzone przez nas treści.

Niski koszt względem efektów

Content Marketing to prawdopodobnie najskuteczniejsza metoda do komunikacji z odbiorcami. Tworzenie treści jest dużo tańsze niż wszelkiego rodzaju inne formy marketingu, a dodatkowo bardziej efektywne. Dodatkowo ta metoda nie jest uciążliwa dla potencjalnego klienta, ponieważ sam wybiera z jakim materiałem chce się zapoznać oraz jakie treści przeczytać. Głównym celem content marketingu jest przyciągnięcie odbiorców jakościową treścią. Jej ilość również się liczy, jednak jeśli tekst nie jest wystarczająco jakościowy, potencjalny klient opuści stronę Twojej firmy.

Budowa świadomości marki

Co jest najcenniejszą rzeczą dla firmy? Jej marka. To właśnie po niej klienci rozpoznają Twoje produkty i często jest uznawana jako czynnik decydujący na końcowym etapie zakupu. Content Marketing dzięki jakościowej treści i przyciąganiu nowych odbiorców zwiększa świadomość marki wśród odbiorców. Jest to jednak proces długotrwały, który wymaga cierpliwości. Kiedy jednak się to już uda, możesz być uznawany za jednego z liderów w branży na poziomie lokalnym bądź globalnym, dzięki czemu Twoja firma zyska wśród odbiorców, przyczyniając się do tego, aby większa ilość usługobiorców decydowała się na Twoje usługi.

Jeżeli od lat dostarcza się jakościowe treści, które odpowiadają na pytania użytkowników, dlaczego w momencie decydowania się na usługę mają wybrać kogoś innego?

Gotowy, aby przebić konkurencję?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zostało już tylko kilka prostych kroków!

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz dokładnie czego potrzebujesz oraz jakie są Twoje oczekiwania i wymagania.

Rozmowa

Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości postaramy się jak najszybciej skontaktować, aby omówić Twój projekt. Poprosimy o kilka szczegółowych informacji, które pomogą przygotować nam odpowiednią ofertę.

Oferta

Po zapoznaniu z Twoimi oczekiwaniami i wstępnej rozmowie przygotujemy szczegółową ofertę, która pozwoli ocenić Ci czy chcesz z nami współpracować.

Zamów bezpłatną wycenę 👋

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą