Podbij rynek e-commerce.

Ostatnie dane statystyczne dotyczące zakupów w sklepach internetowych, wskazują że 88% konsumentów rozpoczyna proces zakupu od wyszukiwania danego produktu w Internecie. Kupujący chcą podjąć dobrą decyzję, dlatego szukają porównań, recenzji i innych informacji, które pomogą im dokonać dobrego zakupu.

W momencie, gdy potencjalny klient szuka informacji o produkcie, a Twoja witryna nie pojawi się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania, stracisz klientów na rzecz konkurencji, która zdecydowała się na pozycjonowanie sklepu internetowego. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Skontaktuj się z nami!

pozycjonowanie sklepow

Pozycjonowanie sklepu internetowego dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie sklepu internetowego to proces zwiększania widoczności w wyszukiwarkach, poprzez szereg strategii. Im lepsze i bardziej trafne są Twoje frazy, tym większe prawdopodobieństwo, że przyciągniesz gotowych do zakupu klientów.

Słowa kluczowe, które napędzają konwersje

Dobrane słowa kluczowe nic nie znaczą, jeśli nie prowadzą one do konwersji ruchu. Badania słów kluczowych dla sklepu internetowego sprawdzają frazy sprzedażowe i ich konkurencyjność, aby zwiększyć ROI.

Optymalizacja stron produktowych

Optymalizacja strony produktu może zwiększyć ruch związany z konwersją i skrócić drogę od wyszukiwania do zakupu. Dzięki specjalistycznym badaniom słów kluczowych maksymalizujesz możliwości zwiększenia sprzedaży w swoim sklepie internetowym.

Link building

Nasza usługa budowania linków zwrotnych jest oparta na ludziach i technologii. Linki z odsyłających domen pokazują zaufanie do twojego sklepu internetowego dla wyszukiwarki.

Gotowy, aby przebić konkurencję?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zostało już tylko kilka prostych kroków!

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz dokładnie czego potrzebujesz oraz jakie są Twoje oczekiwania i wymagania.

Rozmowa

Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości postaramy się jak najszybciej skontaktować, aby omówić Twój projekt. Poprosimy o kilka szczegółowych informacji, które pomogą przygotować nam odpowiednią ofertę.

Oferta

Po zapoznaniu z Twoimi oczekiwaniami i wstępnej rozmowie przygotujemy szczegółową ofertę, która pozwoli ocenić Ci czy chcesz z nami współpracować.

Zamów bezpłatną wycenę 👋

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą