Zmieniamy ruch na stronie w przychód.

Wyszukiwarka Google stała się podstawowym narzędziem do wyszukiwania informacji, ale dostanie się na pierwszą stronę Google to nie lada wyczyn. Wymaga ciężkiej pracy, wiedzy technicznej oraz wytrwałości. Bez skutecznego SEO Twoja witryna pozostanie niewidoczna dla tysięcy potencjalnych klientów, a firma może działać znacznie poniżej swojego potencjału.

Jesteśmy agencją SEO, która wykorzystuje sprawdzone metody, aby przenieść Twój biznes na pierwszą stronę Google, drastycznie zwiększając jej widoczność oraz liczbę generowanych leadów i sprzedaży.

undraw charts re 5qe9

Korzyści z pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych przynosi wiele korzyści dla Twojej firmy. Decydując się na tego typu usługę możesz drastycznie zwiększyć sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź co czeka Cię, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, a następnie napisz do nas.

Inwestując w SEO, każdy z klientów chce uzyskać najwyższy możliwy zwrot z inwestycji (ROI). Aktualnie SEO cieszy się wysokim wskaźnikiem w kwestii generowania leadów, które mają ogromny wpływ na stan finansowy firmy. Jeżeli jednak Twoja strona znajduje się na drugiej, trzeciej, czy też czwartej stronie, użytkownicy nie znajdą Twojej firmy. Większość ludzi dokonuje wyboru na podstawie pierwszej strony wyników, co oznacza, że nie będziesz generował leadów z Google lub innej wyszukiwarki. 

Kluczową korzyścią z SEO, którą wiele firm pomija, jest to, jak poprawia ona wiarygodność wśród konsumentów. Widoczność marki na pierwszej stronie wyników wyszukiwania sygnalizuje użytkownikom, że Google ufa Twojej stronie. To jeden z wielu powodów, dla których większość użytkowników trzyma się pierwszej strony wyszukiwania.

Wyszukiwarki filtrują wyniki, eliminując wszelkiego rodzaju spamerskie witryny. Odpowiednio tworzone treści, a także szybkość witryny jak i wiele innych czynników wpływa bezpośrednio na to jak wysoko znajdzie się nasza strona. Jeżeli Google wybierze Twoją witrynę, oznacza to również, że strona odpowiada na zapytanie użytkownika.

Dodatkowo odpowiednio prowadzony profil Google My Business zawierający recenzje od użytkowników jest kluczowy do budowania wiarygodności i napędzania sprzedaży. Należy pamiętać, że pozycjonowanie stron internetowych to nie tylko działania na stronie internetowej, ale także poza nią. Kupujący pokładają wiele zaufania w recenzjach, niekiedy potrafią wpłynąć one nawet na zdanie o danym produkcie.

Bardzo istotne jest zrozumienie wpływu Twojej inwestycji niezależnie od tego czy jest to pozycjonowanie strony, reklama czy też jakakolwiek inna forma marketingu. Pozycjonowanie stron internetowych pozwala monitorować sukces opracowanej strategii. Jako klient możesz uzyskać dostęp do analiz w czasie rzeczywistym i ocenić pracę agencji bądź freelancera. .

Google Analytics, a także inne narzędzia analityczne, pozwalają w łatwy sposób ocenić i zrozumieć wydajność strategii SEO. Dzięki temu można monitorować dosłownie wszystko – konwersję, współczynnik odrzuceń, czas przebywania na stronie lub ruch na stronie.

Pozycjonowanie stron internetowych może promować Twój biznes 24 godziny na dobę. Jest to jedna z kluczowych korzyści SEO, dodatkowo docierasz do użytkowników wtedy, gdy oni będą szukać Twoich usług.

Jedną z najczęściej wymienianych korzyści z pozycjonowania stron internetowych jest wzrost sprzedaży, leadów i udziału w rynku dla określonej firmy. Ten atut jest również czymś, co zauważasz w swoich codziennych działaniach. Wzrost sprzedaży w sklepie internetowym nie bierze się z niczego, im wyższa jest nasza pozycja w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób odwiedzi naszą stronę bądź sklep. Wzrost wizyt z połączeniem z dobrym UX prowadzi do zwiększenia sprzedaży w sklepie.

Świadomość marki wśród kupujących jest ogromnym atutem, a pozycjonowanie strony internetowej ma na to ogromny wpływ. Kiedy konsumenci poszukują wybranych artykułów bądź usług wpisują różnego rodzaju frazy w wyszukiwarce. Jeśli Twoja firma pojawia się pod wieloma hasłami, zwiększa to świadomość marki Twojej firmy i buduje jej zaufanie.

Odpowiednio przygotowana strategia obejmująca pozycjonowanie strony internetowej oraz content marketing, pokaże, że jesteś kimś więcej niż dostawcą produktów lub usług. Stanowisz swojego rodzaju źródło wiedzy, informacji branżowych, co zwiększa wartość Twojej firmy dla potencjalnych odbiorców.

Większość użytkowników szukających produktów bądź usług robi to w Internecie. Twoi konkurenci będą inwestować w pozycjonowanie oraz inne formy marketingu internetowego. Dlatego też pomijając pozycjonowanie stron internetowych możesz spodziewać się spadku sprzedaży i ogólnego udziału w rynku.

Kiedy potencjalny użytkownik szuka określonych usług związanych z Twoją działalnością bądź branżą, a Twoja strona nie pojawia się na pierwszej stronie wyników, oznacza to, że może być to moment w którym tracisz potencjalnego klienta.

Nawet jeżeli Twoja konkurencja nie pozycjonuje strony firmowej, jest to ogromna szansa dla Ciebie, aby być pierwszym. Można powiedzieć, że dzięki takim działaniom możemy trafić w nisz, co często wiąże się z wysokim zyskiem.

W przeciwieństwie do wielu form marketingu, pozycjonowanie stron jest rozwiązaniem ciągłym. Oznacza to, że Twoja firma widzi korzyści płynące z pozycjonowania nawet lata po zainwestowaniu w nie po raz pierwszy. Jednak żeby zobaczyć te wyniki, pozycjonowanie strony należy traktować jako inwestycję ciągłą i długoterminową.

Firmy inwestują w pozycjonowanie każdego roku, aby utrzymać swoje pozycje w rankingu, a także ewoluować wraz z aktualizacjami algorytmów wyszukiwarek i nawykami użytkowników. Długoterminowe zaangażowanie w pozycjonowanie prowadzi do maksymalizacji ROI, zwiększenia świadomości marki, ukierunkowania na określone grupy odbiorców oraz generowanie nowych leadów.

Buduj markę w sieci - pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych bez odpowiedniej strategii SEO lub SXO nie istnieje. To złożony proces, składający się z wielu etapów, który musi być właściwie zaplanowany. Poniższa oferta przedstawia usługi realizowane przez nas w trakcie pracy nad stroną internetową naszego klienta. Należy pamiętać, że każdy przypadek jest inny, dlatego też dostosowujemy najlepsze rozwiązania zależnie od wymogów i oczekiwań naszych zleceniodawców.

- Audyt

Przed podjęciem jakichkolwiek działań należy ocenić aktualny stan strony internetowej. Do tego właśnie potrzebny jest audyt. Niektóre narzędzia pozwalają jedynie na drobne usprawnienia, nie dając szczegółowego obrazu stanu określonej strony. Nasza usługa obejmuje dokładną analizę, od posiadanych backlinków, responsywności strony, do weryfikacji jakości zamieszczanych treści. Stworzenie właściwej strategii jest praktycznie niemożliwe bez przyjrzenia się całości.

- Słowa kluczowe

Doszukując się odpowiednich słów kluczowych dzięki szczegółowej analizie, możemy bez problemu odszukać niszę dla określonego biznesu. Pierwszy etap to weryfikacja konkurencji, dzięki czemu możemy ocenić ich docelowe słowa kluczowe. Nie można jednak skupiać się tylko na danej frazie kluczowej, która ma wysoką konkurencyjność. Kluczem do sukcesu są frazy z mniejszą konkurencyjnością - dzięki nim osiągniemy satysfakcjonujące wyniki na frazie docelowej.

- Link Building

Link building odgrywa bardzo ważną rolę w pozycjonowaniu stron internetowych. Pozyskiwane przez nas linki zwrotne mają na celu przekierowanie potencjalnego użytkownika na stronę internetową naszego klienta. Dobieramy wysokiej jakości linki, które realnie mogą podwyższyć pozycję Twojego portalu w Google. Mają one różne formy, mogą być to reklamy na stronach internetowych pasujących do Twojej branży, ale także i linki w artykułach blogowych.

- Techniczne SEO

Kolejnym ważnym czynnikiem w trakcie pozycjonowania stron internetowych jest szybkość strony. Jeżeli strona działa zbyt wolno, zniechęca do użytkowników, a dla Google tego typu portal jest nieatrakcyjny. Naprawa tego typu błędów uczyni wyszukiwarkę szczęśliwszą, a potencjalnego klienta - zachęci do skorzystania z usług.

- On-Page SEO

Tworzenie unikatowej treści, przyciągającej potencjalnych klientów to podstawa w procesie pozycjonowania stron internetowych. Nie jest to jednak takie proste, z uwagi na potrzebę odpowiedniej optymalizacji nagłówków, znaczników HTML, dostosowania obrazów poprzez uzupełnienie atrybutów i dobranie odpowiedniego formatu. Jest to tylko kilka z wielu istotnych czynników.

- Off-Page SEO

Optymalizacja off-page jest kluczowa w tworzeniu wiarygodności marki i zwiększaniu widoczności online. Wykorzystujemy wszelkiego rodzaju kanały w mediach społecznościowych, link building i influencer marketing, aby generować linki wysokiej jakości. Staramy się przyciągnąć klientów zainteresowanych Twoją branżą i ofertą, a następnie dbamy o to, aby byli oni zadowoleni z usług.

- Pozycjonowanie lokalne

Statystyka w 2021 roku pokazała, że 63 procent klientów poszukuje lokalnych firm online. Dlatego też lokalne SEO odgrywa ogromną rolę w rozwoju biznesu. Priorytet to odpowiednie prowadzenie oraz optymalizacja Google Business Profile lub Google My Business, co pozwoli na przyciągnięcie znacznie większą ilość klientów. Zajmujemy się zarządzaniem Twoją wizytówką, pozycjonowaniem strony w zakresie lokalnym dbając przy tym o reputację firmy w sieci!

- Copywriting

Nasz zespół copywriterów tworzy treści odpowiednio dostosowane do pozycjonowania Twojej strony internetowej. Tworzymy wpisy o odpowiedniej tematyce pasującej do wyodrębnionej grupy słów kluczowych. Celujemy w treści, które są warte udostępnienia. Wyszukiwarki uwielbiają strony na których regularnie pojawiają się nowe treści.

- Współczynnik konwersji (CRO)

Konwersja to nic innego jak czynność podjęta przez użytkownika na stronie internetowej bądź w aplikacji (przykładem konwersji może być ustalenie celu, aby użytkownik kliknął w określony przycisk). Słaba konwersja jest często wynikiem złych doświadczeń użytkownika (wadliwy UX). Dlatego też niekiedy niezbędnym elementem jest optymalizacja docelowej strony internetowej, aby zmaksymalizować możliwości konwersji.

Gotowy, aby przebić konkurencję?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zostało już tylko kilka prostych kroków!

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz dokładnie czego potrzebujesz oraz jakie są Twoje oczekiwania i wymagania.

Rozmowa

Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości postaramy się jak najszybciej skontaktować, aby omówić Twój projekt. Poprosimy o kilka szczegółowych informacji, które pomogą przygotować nam odpowiednią ofertę.

Oferta

Po zapoznaniu z Twoimi oczekiwaniami i wstępnej rozmowie przygotujemy szczegółową ofertę, która pozwoli ocenić Ci czy chcesz z nami współpracować.

Zamów bezpłatną wycenę 👋

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą