Sprzedawaj online.

Twój sklep internetowy to coś więcej niż wizytówka. Twój sklep powinien zainspirować użytkownika do działania. Nasze sklepy oferują klientom jasną ścieżkę do kupna. Przydatne informacje są łatwe do odczytania i przekonujące, a zdecydowane wezwania do działania kierują ich do następnego etapu na drodze kupującego. 

Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu UX/UI, kompatybilności mobilnej i szybkiemu ładowaniu sklepu internetowego, zobaczysz więcej zrealizowanych zakupów, wyższą średnią wartość zamówienia i lepszy zwrot z inwestycji dla Twojego sklepu internetowego dzięki naszemu doświadczeniu w tworzeniu sklepów internetowych.

sklepy internetowe

Czego potrzebuje Twój sklep internetowy, aby odnieść sukces?

Budując sklepy internetowe, stawiamy na funkcjonalność i wygląd. Twoja firma będzie miała piękny i unikalny sklep internetowy, ale będziesz potrzebować również standardowych funkcji dzisiejszych sklepów internetowych, aby osiągnąć swoje cele sprzedażowe. Jako przedsiębiorca potrzebujesz narzędzi, które pomogą Ci w procesach biznesowych i funkcjach administracyjnych do zarządzania Twoim sklepem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych narzędziach.

+ Zarządzanie treścią

Jaka jest historia Twojego produktu? Czy chcesz, aby Twoje wiadomości, blog i artykuły opowiadały historię tego, co sprzedajesz? Potrzebujesz intuicyjnego systemu zarządzania treścią, aby opowiadanie historii było tak proste, jak to tylko możliwe. Powinieneś mieć możliwość łatwego tworzenia nowych stron i modyfikowania ich w dowolnym momencie oraz dodawać obrazy, linki do stron produktów, ustawiać elementy SEO i archiwizować posty w przyjazny dla użytkownika sposób, aby wzbudzać zainteresowanie i tworzyć zasoby, które można łatwo udostępniać w mediach społecznościowych.

+ Wiele opcji płatności i wysyłki

Aby prowadzić sklep internetowy, musisz dać kupującemu pewność w procesie realizacji transakcji. Oferuj różne metody płatności. Uprość proces płatności dzięki przejrzystej stronie potwierdzenia płatności (w tym e-mail z potwierdzeniem płatności). Upewnij się, że mogą obliczyć koszty wysyłki bezpośrednio z koszyka przed rozpoczęciem procesu realizacji transakcji. Daj im opcje wysyłki. Niektórzy klienci chcą mieć swoje produkty od razu, inni wolą poczekać.

+ Narzędzia analityczne

Jak można oczekiwać poprawy bez analizy zachowań klientów? Zapewniamy interaktywny pulpit administracyjny, który w przejrzysty sposób wyświetla statystyki użytkowników, w tym sprzedaż, nowi i powracający klienci oraz najlepiej sprzedające się produkty. Bądź na bieżąco z inwentarzem, identyfikuj wzorce zachowań klientów i nie tylko dzięki łatwym do zrozumienia narzędziom analitycznym.

+ Skalowalna platforma

Budowanie skalowalnej platformy e-commerce to jeden z najważniejszych, a zarazem jeden z najczęściej pomijanych aspektów budowy sklepu internetowego. Możliwość skalowania daje możliwość rozwoju jako firmy. Dostarczamy rozwiązanie, którego potrzebuje Twój biznes. Damy Ci również rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby, gdy Twój ruch online i sprzedaż w sklepie internetowym będą dwukrotnie wyższe niż obecnie.

+ Filtrowanie produktów

Pozwól swoim klientom stworzyć własne doświadczenie zakupowe, pozwalając im filtrować strony kategorii. Jeśli mogą sortować według ceny lub popularności, mogą skupić się na przedmiotach, które naprawdę chcą zobaczyć.

+ Promocje i rabaty

Wszyscy uwielbiają wyprzedaże! Twoja witryna powinna mieć prosty system do tworzenia i zarządzania kodami rabatowymi. Niezależnie od tego, czy jest to zniżka procentowa, czy zniżka cenowa w ograniczonym czasie, musisz łatwo określić parametry i ograniczenia, które określają sposób, w jaki klienci je wykorzystują.

Gotowy, aby przebić konkurencję?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zostało już tylko kilka prostych kroków!

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz dokładnie czego potrzebujesz oraz jakie są Twoje oczekiwania i wymagania.

Rozmowa

Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości postaramy się jak najszybciej skontaktować, aby omówić Twój projekt. Poprosimy o kilka szczegółowych informacji, które pomogą przygotować nam odpowiednią ofertę.

Oferta

Po zapoznaniu z Twoimi oczekiwaniami i wstępnej rozmowie przygotujemy szczegółową ofertę, która pozwoli ocenić Ci czy chcesz z nami współpracować.

Zamów bezpłatną wycenę 👋

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą