Poszerz swoje zasięgi.

Marketing w mediach społecznościowych jest ważniejszy niż kiedykolwiek dla firm. Dzieje się tak, ponieważ w dużym stopniu polegamy na naszych telefonach w interakcji z otaczającym nas światem. Opracowanie strategicznej kampanii marketingowej w mediach społecznościowych pomoże zwiększyć świadomość marki i przyciągnąć nowych klientów. Jeśli nie użyjesz mediów społecznościowych do promocji swojego biznesu, zostaniesz w tyle za konkurencją, która będzie wchodzić w interakcję z Twoimi klientami.

Nasi marketerzy w mediach społecznościowych współpracują z wieloma różnymi firmami, aby pomóc im w tworzeniu unikalnych treści na ich konta w mediach społecznościowych. Rozumiemy znaczenie marketingu w mediach społecznościowych i chcemy, aby Twoja firma była obecna w Internecie.

social media
Wybierz to co Cię interesuje:

Social Media - źródło nowych klientów.

Marketing w mediach społecznościowych odgrywa ważną rolę w postrzeganiu Twojej firmy i interakcji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Współpracujemy z firmami, aby pomóc im rozwijać media społecznościowe i zarządzać nimi na wszystkich platformach.

Facebook

Facebook ma ponad 1400 milionów użytkowników na całym świecie, a ponad połowa z nich śledzi swoje ulubione marki. W związku z tym stanowi idealną platformę, aby dowiedzieć się więcej o swoich klientach, wchodzić z nimi w interakcje, spersonalizować swoją firmę i wykorzystać promocję produktu lub usługi w mediach społecznościowych. To idealna sieć do prowadzenia reklam na podstawie wieku, płci lub zainteresowań, dzięki czemu możesz dotrzeć do potencjalnych klientów.

Instagram

Z ponad 700 milionami użytkowników miesięcznie Instagram to sieć potencjalnych klientów dla Twojej firmy. W dzisiejszych czasach oferuje idealną platformę do interakcji ze społecznością dzięki urzekającym zdjęć. Dlaczego miałbyś zamieniać wszystkie swoje artykuły w atrakcyjne obrazy? Ponieważ posty wizualne okazały się prawie 650% lepsze niż jakakolwiek inna forma treści tekstowych.

LinkedIn

Jeśli Twoim celem jest budowanie długoterminowej współpracy z wiodącymi profesjonalistami biznesowymi, LinkedIn z prawie 400 milionami członków na całym świecie, jest świetnym miejscem do rozpoczęcia. To potężne narzędzie do budowania nowych relacji, budowania marki i generowania leadów. To prawdziwa rewolucja dla firm B2B. Ponad 60% właścicieli wielkich firm twierdzi, że korzysta z tej platformy i pomogło to poprawić ich reputację – czy nie chciałbyś tego samego dla siebie?

Czym jest zarządzanie mediami społecznościowymi?

Przy tak wielu różnych platformach społecznościowych trudno jest konsekwentnie publikować na wszystkich z nich. Stworzymy dla Ciebie konta na LinkedIn, Facebooku, Instagramie oraz Google Moja Firma.

Czy wiesz, że około 4 miliarda ludzi na całym świecie aktywnie korzysta z mediów społecznościowych? To połowa światowej populacji.

Tworzymy posty dopasowane do Twojej marki i publikujemy je w najlepszym momencie, aby wygenerować jak największe zaangażowanie. Wyszukujemy i docieramy do innych marek, które są dla Ciebie istotne, aby zwiększyć Twój zasięg. Nie musisz się o nic martwić i wszystko możesz nam powierzyć.

Czym jest marketing w mediach społecznościowych?

Marketing w mediach społecznościowych to wykorzystanie mediów społecznościowych do promowania marki i sprzedaży produktów lub usług. Zwykle osiąga się to poprzez tworzenie angażujących treści dla odbiorców społecznościowych w postaci tekstu, obrazów i filmów, aby zaangażować ludzi i stworzyć pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Treść jest publikowana przez „oficjalne” serwisy społecznościowe marki, które ludzie będą śledzić, jeśli będą wystarczająco dobre.

Prawidłowo wykonany marketing w mediach społecznościowych jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie świadomości marki i budowanie lojalnych fanów dla Twojej marki.

Co to jest Influencer Marketing?

Są to ludzie, którzy poświęcają swoją obecność w sieci konkretnej niszy i mają oddanych fanów. Warto mieć tych ludzi w swoich szeregach.

Tutaj wkraczamy my.

Znajdujemy najbardziej odpowiednich influencerów dla Twojej branży i łączymy ich z Twoją marką, dając Ci nowy zasięg, zwiększając zaangażowanie i łącząc Twoją markę z największymi influencerami w Twojej branży. Rozwijanie relacji z influencerami eksponuje Twoją markę szerszej publiczności, zwiększa wiarygodność i zaufanie oraz prezentuje Twoją firmę w nowym świetle.

Czy moja firma w ogóle potrzebuje Social Media?

Strategia marketingowa w mediach społecznościowych pozwala firmom prezentować swoje historie, kontaktować się bezpośrednio z klientami, a ostatecznie zwiększać sprzedaż i zyski. Sposób, w jaki klienci postrzegają Twój biznes, opiera się na treściach, które tworzysz i publikujesz w świecie mediów społecznościowych. Nie zostań w tyle przez konkurencję ani nie trać potencjalnych klientów, ponieważ nie masz silnej obecności w sieci! Angażuj odbiorców, których chcesz przekształcić w potencjalnych klientów, za pomocą postów, które najlepiej pasują do Twojej firmy.

Co więcej, silna strategia mediów społecznościowych jest niezbędna zarówno dla firm e-commerce, jak i dla firm, które nie mają swojego sklepu. Silna obecność w mediach społecznościowych nadaje autentyczności i zaufania do Twojej marki, która w związku z tym napędza konwersje. W naszej współpracy z Twoją firmą, będziemy odkrywać tylko to, co chcesz od mediów społecznych. Czy to w celu zwiększenia świadomości marki, generowania nowych leadów i sprzedaży, kierowania ruchu do witryny lub poszerzania zasięgów.

Nasze usługi w zakresie marketingu w mediach społecznościowych

Twoja strategia marketingowa w mediach społecznościowych powinna być wyjątkowa i dostosowana do konkretnej marki i rynku docelowego. Każdy z naszych klientów jest wyjątkowy i sposób, w jaki z nim pracujemy, powinien to odzwierciedlać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w codziennych potrzebach marketingowych w mediach społecznościowych, czy masz już w domu kogoś, kto po prostu potrzebuje w tym pomocy, nasz zespół specjalistów chętnie podejmie współpracę z Twoją firmą.

Gotowy, aby przebić konkurencję?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zostało już tylko kilka prostych kroków!

Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz dokładnie czego potrzebujesz oraz jakie są Twoje oczekiwania i wymagania.

Rozmowa

Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości postaramy się jak najszybciej skontaktować, aby omówić Twój projekt. Poprosimy o kilka szczegółowych informacji, które pomogą przygotować nam odpowiednią ofertę.

Oferta

Po zapoznaniu z Twoimi oczekiwaniami i wstępnej rozmowie przygotujemy szczegółową ofertę, która pozwoli ocenić Ci czy chcesz z nami współpracować.

Zamów bezpłatną wycenę 👋

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą